Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 14 

Sponzori

    
first
  
last
 
 
start
stop
first
  
last
 
 
start
stop

Završen Festival šaha Herceg-Bosne

Ispis PDF

U organizaciji Šahovskog saveza Herceg-Bosne u hotelu „Kupres“ u Kupresu 20. i 21. travnja 2013. godine odigran je 18. KUP natjecanje za seniore, 11. KUP natjecanje za žene i 16. natjecanje ekipa Osnovnih škola.

Chess-Results

PARTIJE

 

Festival šaha Herceg-Bosne je otvorio i zatvorio predsjednik Šahovskog saveza Herceg-Bosne i dopredsjednik Šahovske unije Bosne i Hercegovine gosp. Željko Bogut, koji je pobjednicima uručio pobjednički pokal, a po tri prvoplasirane ekipe dobile su diplomu.

 

 

ŠK "Široki Brijeg" pobjednik 18. KUP natjecanja za seniore

Nastupilo je 10 klubova koji su odigrali po Švicarskom sustavu u 5 kola s tempom igre 1 sat po igraču uz primjenu pravila FIDE.

 

 

ŠK "­Rama" pobjednik 11. KUP natjecanja za žene

Nastupilo je 2 ekipe, koje su odigrali po Bergerovom sustavu  u 4 kola, s tempom igre 30 minuta po igraču uz primjenu pravila FIDE.

 

 

Prva osnovna „Široki Brijeg“ pobjednik 16. natjecanja ekipa Osnovnih škola

Nastupilo je 4 Osnovnih škola, koje su odigrali po Bergerovom sustavu u 3 kola, s tempom igre 30 minuta po igraču uz primjenu pravila FIDE.

 

Konačan poredak seniora

Mjesto

Ekipa

Gam.

+

=

-

Bod.

MB

1

ŠK ŠIROKI BRIJEG, Široki Brijeg

5

4

1

0

14,5

9

2

ŠK VITEZ, Vitez

5

4

0

1

14,5

8

3

HŠK ZRINJSKI, Mostar

5

2

2

1

11,0

6

4

ŠK JAJCE, Jajce

5

2

1

2

11,0

5

5

ŠK NOVI TRAVNIK, Novi Travnik

5

2

2

1

10,0

6

6

ŠK SLOGA, G.Vakuf-Uskoplje

5

1

1

3

9,5

3

7

ŠK BUSOVAČA, Busovača

5

2

1

2

9,0

5

8

ŠK RAMA, Prozor-Rama

5

0

3

2

8,0

3

9

HŠK TOMISLAV, Tomislavgrad

5

1

1

3

6,5

3

10

HŠK KUPRES, Kupres

5

0

2

3

6,0

2

1  kolo  20.04.2013 u 16:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1

ŠK ŠIROKI BRIJEG, Š. Brijeg

3,5 - 0,5

6

ŠK RAMA, Prozor-Rama

 

Galić Ivan

2173

1 : 0

 

Miličević Tomo

1705

 

Jelčić Marko

1990

1 : 0

 

Kuraja Mijo

1863

 

Bošnjak Domagoj

1808

1 : 0

 

Bešker Miško

1697

 

Luetić Ante

1999

0,5 : 0,5

 

Marić Tihomir

1784

7

ŠK NOVI TRAVNIK, N. Travnik

0,0 - 4,0

2

ŠK VITEZ, Vitez

 

Lozančić Stipo

1920

0 : 1

 

Marjanović Dejan

2021

 

Radeljić-Jakić Zdravko

1731

0 : 1

 

Mišković Dragan

2093

 

Martinović Križan

1679

0 : 1

 

Mišković Ivica

2108

 

Papić Dario

1600

0 : 1

 

Marjanović Denis

1955

3

ŠK JAJCE, Jajce

4,0 - 0,0

8

HŠK TOMISLAV, Tomislavgrad

 

Vojinovic Ivica

2070

1 : 0

 

Čulo Anto

1799

 

Martinović Lovro

1879

1 : 0

 

Marković Tihomir

1721

 

Štrkalj Stipan

1851

1 : 0

 

Ljubićić Luka

1600

 

Brizić Ivan

1665

1 : 0

 

Sliško Ilija

1600

9

ŠK SLOGA, G.Vakuf-Uskoplje

1,5 - 2,5

4

ŠK BUSOVAČA, Busovača

 

Sičaja Jozo

1911

1 : 0

 

Barišić Predrag

2025

 

Romić Tomislav

1623

0 : 1

 

Vujica Marinko

2061

 

Radić Radojko

1622

0,5 : 0,5

 

Vujica Branislav

1788

 

Romić Josip

1600

0 : 1

 

Čeko Marko

1745

5

HŠK ZRINJSKI, Mostar

3,5 - 0,5

10

HŠK KUPRES, Kupres

 

Begić Igor

1613

1 : 0

 

Džoni Čičak

1600

 

Rozić Slaven

1700

0,5 : 0,5

 

Kuna Boris

1600

 

Zekušić Miroslav

1973

1 : 0

 

Čolić Mladen

1656

 

Krtalić Marin

1758

1 : 0

 

Ivković Andrija

1600

2  kolo  20.04.2013 u 18:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

ŠK VITEZ, Vitez

3,0 - 1,0

3

ŠK JAJCE, Jajce

 

Marjanović Dejan

2021

1 : 0

 

Vojinovic Ivica

2070

 

Mišković Dragan

2093

0 : 1

 

Martinović Lovro

1879

 

Mišković Ivica

2108

1 : 0

 

Štrkalj Stipan

1851

 

Marjanović Denis

1955

1 : 0

 

Brizić Ivan

1665

5

HŠK ZRINJSKI, Mostar

2,0 - 2,0

1

ŠK ŠIROKI BRIJEG, Š. Brijeg

 

Begić Igor

1613

0 : 1

 

Galić Ivan

2173

 

Rozić Slaven

1700

1 : 0

 

Jelčić Marko

1990

 

Zekušić Miroslav

1973

1 : 0

 

Bošnjak Domagoj

1808

 

Kordić Boris

1798

0 : 1

 

Luetić Ante

1999

4

ŠK BUSOVAČA, Busovača

2,0 - 2,0

6

ŠK RAMA, Prozor-Rama

 

Barišić Predrag

2025

1 : 0

 

Miličević Tomo

1705

 

Vujica Marinko

2061

0 : 1

 

Kuraja Mijo

1863

 

Vujica Branislav

1788

1 : 0

 

Bešker Miško

1697

 

Čeko Marko

1745

0 : 1

 

Marić Tihomir

1784

10

HŠK KUPRES, Kupres

0,5 - 3,5

9

ŠK SLOGA, G.Vakuf-Uskoplje

 

Džoni Čičak

1600

0 : 1

 

Sičaja Jozo

1911

 

Kuna Boris

1600

0,5 : 0,5

 

Romić Tomislav

1623

 

Čolić Mladen

1656

0 : 1

 

Radić Radojko

1622

 

Ivković Andrija

1600

0 : 1

 

Romić Josip

1600

8

HŠK TOMISLAV, Tomislavgra

0,5 - 3,5

7

ŠK NOVI TRAVNIK, N. Travnik

 

Čulo Anto

1799

0 : 1

 

Lozančić Stipo

1920

 

Marković Tihomir

1721

0 : 1

 

Radeljić-Jakić Zdravko

1731

 

Ljubićić Luka

1600

0 : 1

 

Martinović Križan

1679

 

Sliško Ilija

1600

0,5 : 0,5

 

Papić Dario

1600

3  kolo  21.04.2013 u 09:00














3.1

1

ŠK ŠIROKI BRIJEG, Široki Brijeg

2,5 - 1,5

2

ŠK VITEZ, Vitez

1


Bogut Željko

2329

0 : 1


Marjanović Dejan

2021

2


Galić Ivan

2173

1 : 0


Mišković Dragan

2093

3


Jelčić Marko

1990

0,5 : 0,5


Mišković Ivica

2108

4


Luetić Ante

1999

1 : 0


Marjanović Denis

1955

3.2

9

ŠK SLOGA, G.Vakuf-Uskoplje

1,5 - 2,5

5

HŠK ZRINJSKI, Mostar

1


Sičaja Jozo

1911

1 : 0


Rozić Slaven

1700

2


Romić Tomislav

1623

0,5 : 0,5


Zekušić Miroslav

1973

3


Žuljević Marko

1600

- : +


Krtalić Marin

1758

4


Šekerija Zdenko

1600

- : +


Kordić Boris

1798

3.3

3

ŠK JAJCE, Jajce

3,5 - 0,5

4

ŠK BUSOVAČA, Busovača

1


Vojinovic Ivica

2070

1 : 0


Barišić Predrag

2025

2


Martinović Lovro

1879

0,5 : 0,5


Vujica Marinko

2061

3


Štrkalj Stipan

1851

1 : 0


Vujica Branislav

1788

4


Brizić Ivan

1665

1 : 0


Čeko Marko

1745

3.4

6

ŠK RAMA, Prozor-Rama

1,5 - 2,5

7

ŠK NOVI TRAVNIK, Novi Travnik

1


Miličević Tomo

1705

0 : 1


Lozančić Stipo

1920

2


Kuraja Mijo

1863

1 : 0


Radeljić-Jakić Zdravko

1731

3


Bešker Miško

1697

0 : 1


Martinović Križan

1679

4


Marić Tihomir

1784

0,5 : 0,5


Papić Dario

1600

3.5

8

HŠK TOMISLAV, Tomislavgrad

3,0 - 1,0

10

HŠK KUPRES, Kupres

1


Čulo Ante

1799

1 : 0


Džoni Čičak

1600

2


Marković Tihomir

1721

1 : 0


Kuna Boris

1600

3


Sliško Vinko

1714

0 : 1


Čolić Mladen

1656

4


Prljević Marijo

1600

+ : -


Ivković Andrija

1600

4  kolo  21.04.2013 u 11:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.1

1

ŠK ŠIROKI BRIJEG, Š. Brijeg

3,5 - 0,5

3

ŠK JAJCE, Jajce

1

 

Bogut Željko

2329

1 : 0

 

Vojinovic Ivica

2070

2

 

Galić Ivan

2173

0,5 : 0,5

 

Martinović Lovro

1879

3

 

Jelčić Marko

1990

1 : 0

 

Štrkalj Stipan

1851

4

 

Luetić Ante

1999

1 : 0

 

Brizić Ivan

1665

4.2

2

ŠK VITEZ, Vitez

3,0 - 1,0

5

HŠK ZRINJSKI, Mostar

1

 

Marjanović Dejan

2021

1 : 0

 

Begić Igor

1613

2

 

Mišković Dragan

2093

0,5 : 0,5

 

Rozić Slaven

1700

3

 

Mišković Ivica

2108

0,5 : 0,5

 

Zekušić Miroslav

1973

4

 

Marjanović Denis

1955

1 : 0

 

Krtalić Marin

1758

4.3

7

ŠK NOVI TRAVNIK, N. Travnik

2,0 - 2,0

9

ŠK SLOGA, G.Vakuf-Uskoplje

1

 

Lozančić Stipo

1920

0 : 1

 

Sičaja Jozo

1911

2

 

Radeljić-Jakić Zdravko

1731

0 : 1

 

Romić Tomislav

1623

3

 

Martinović Križan

1679

1 : 0

 

Žuljević Marko

1600

4

 

Papić Dario

1600

1 : 0

 

Šekerija Zdenko

1600

4.4

4

ŠK BUSOVAČA, Busovača

3,0 - 1,0

8

HŠK TOMISLAV, Tomislavgrad

1

 

Barišić Predrag

2025

1 : 0

 

Čulo Ante

1799

2

 

Vujica Marinko

2061

1 : 0

 

Marković Tihomir

1721

3

 

Vujica Branislav

1788

1 : 0

 

Sliško Ilija

1600

4

 

Čeko Marko

1745

0 : 1

 

Prljević Marijo

1600

4.5

10

HŠK KUPRES, Kupres

2,0 - 2,0

6

ŠK RAMA, Prozor-Rama

1

 

Džoni Čičak

1600

1 : 0

 

Miličević Tomo

1705

2

 

Kuna Boris

1600

0 : 1

 

Kuraja Mijo

1863

3

 

Čolić Mladen

1656

1 : 0

 

Bešker Miško

1697

4

 

Ivič Marko

1600

0 : 1

 

Marić Tihomir

1784

5  kolo  21.04.2013 u 13:45














5.1

9

ŠK SLOGA, G.Vakuf-Uskoplje

1,0 - 3,0

1

ŠK ŠIROKI BRIJEG, Š. Brijeg

1


Sičaja Jozo

1911

0 : 1


Bogut Željko

2329

2


Romić Tomislav

1623

0 : 1


Galić Ivan

2173

3


Žuljević Marko

1600

1 : 0


Jelčić Marko

1990

4


Šekerija Zdenko

1600

0 : 1


Luetić Ante

1999

5.2

4

ŠK BUSOVAČA, Busovača

1,0 - 3,0

2

ŠK VITEZ, Vitez

1


Barišić Predrag

2025

0 : 1


Marjanović Dejan

2021

2


Vujica Marinko

2061

0 : 1


Mišković Dragan

2093

3


Vujica Branislav

1788

0 : 1


Mišković Ivica

2108

4


Čeko Marko

1745

1 : 0


Marjanović Denis

1955

5.3

5

HŠK ZRINJSKI, Mostar

2,0 - 2,0

3

ŠK JAJCE, Jajce

1


Begić Igor

1613

0,5 : 0,5


Vojinovic Ivica

2070

2


Zekušić Miroslav

1973

0,5 : 0,5


Martinović Lovro

1879

3


Krtalić Marin

1758

0,5 : 0,5


Štrkalj Stipan

1851

4


Kordić Boris

1798

0,5 : 0,5


Brizić Ivan

1665

5.4

7

ŠK NOVI TRAVNIK, Novi Travnik

2,0 - 2,0

10

HŠK KUPRES, Kupres

1


Lozančić Stipo

1920

1 : 0


Kuna Boris

1600

2


Radeljić-Jakić Zdravko

1731

0 : 1


Čolić Mladen

1656

3


Martinović Križan

1679

1 : 0


Ivković Andrija

1600

4


Papić Dario

1600

0 : 1


Ivič Marko

1600

5.5

6

ŠK RAMA, Prozor-Rama

2,0 - 2,0

8

HŠK TOMISLAV, Tomislavgrad

1


Miličević Tomo

1705

1 : 0


Čulo Ante

1799

2


Kuraja Mijo

1863

- : +


Marković Tihomir

1721

3


Bešker Miško

1697

1 : 0


Sliško Ilija

1600

4


Marić Tihomir

1784

0 : 1


Prljević Marijo

1600

 

Konačan poredak žena

Mjesto

Ekipa

Gam.

+

=

-

Bod.

MB

1

ŠK „Rama“ Prozor-Rama

4

3

1

0

6,0

7

2

ŠK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg

4

0

1

3

2,0

1

1  kolo  21.04.2013 u 09:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.1

1

ŠK Š. BRIJEG,  Široki Brijeg

0,5 - 1,5

2

ŠK RAMA, Prozor-Rama

1

 

Mikulić Josipa

0 : 1

 

Marić Sanja

2

 

Soldo Helena

0,5 : 0,5

 

Marić Sara

2  kolo  21.04.2013 u 10:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.1

2

ŠK RAMA, Prozor-Rama

2,0 - 0,0

1

ŠK Š. BRIJEG,  Široki Brijeg

1

 

Marić Sanja

1 : 0

 

Mikulić Josipa

2

 

Marić Sara

1 : 0

 

Soldo Helena

3  kolo  21.04.2013 u 11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.1

1

ŠK Š. BRIJEG,  Široki Brijeg

0,5 - 1,5

2

ŠK RAMA, Prozor-Rama

1

 

Mikulić Josipa

0 : 1

 

Marić Sanja

2

 

Soldo Helena

0,5 : 0,5

 

Marić Sara

4  kolo  21.04.2013 u 12:45

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.1

2

ŠK RAMA, Prozor-Rama

1,0 – 1,0

1

ŠK Š. BRIJEG,  Široki Brijeg

1

 

Marić Sanja

0,5 : 0,5

 

Mikulić Josipa

2

 

Marić Sara

0,5 : 0,5

 

Soldo Helena

 

Konačan poredak Osnovnih škola

Mjesto

Ekipa

Gam.

+

=

-

Bod.

MB

1

PRVA OŠ Š. BRIJEG, Široki Brijeg

3

3

0

0

11,5

6

2

OŠ MARKA MARULIĆA, Rama

3

0

2

1

4,5

2

3

OŠ KUPRES, Kupres

3

0

2

1

4,0

2

4

OŠ fra DIDAKA BUNTIĆA, Čitluk

3

0

2

1

4,0

2

1  kolo  20.04.2013 u 16:15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.1

1

OŠ KUPRES, Kupres

0,0 - 4,0

4

PRVA OŠ ŠIROKI BRIJEG,            Široki Brijeg

1

 

Kuna Bruno

0 : 1

 

Ljubić Ilija

2

 

Galić Filip

0 : 1

 

Ljubić Marko

3

 

Sučić Ivan

0 : 1

 

Čavar Zvonimir

4

 

Galić Anja

0 : 1

 

Soldo Helena

1.2

2

OŠ fra DIDAKA BUNTIĆA, Čitluk

2,0 - 2,0

3

OŠ MARKA MARULIĆA, Prozor-Rama

1

 

Marinčić Stipe

1 : 0

 

Marušić Petar

2

 

Barbarić Josip

0 : 1

 

Drežnjak Vjekoslav

3

 

Beljo Ferdinando

0 : 1

 

Marić Sara

4

 

Dugandžić Laura

1 : 0

 

Biloš Julija

2  kolo  20.04.2013 u 17:20

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.1

4

PRVA OŠ ŠIROKI BRIJEG, Široki Brijeg

3,5 -0,5

3

OŠ MARKA MARULIĆA, Prozor-Rama

1

 

Ljubić Ilija

1 : 0

 

Marušić Petar

2

 

Čavar Zvonimir

1 : 0

 

Drežnjak Vjekoslav

3

 

Sesar Hrvoje

1 : 1

 

Marić Sara

4

 

Mikulić Josipa

1 : 0

 

Biloš Julija

2.2

1

OŠ KUPRES, Kupres

2,0 -2,0

2

OŠ fra DIDAKA BUNTIĆA, Čitluk

1

 

Mioč Vilim

1 : 0

 

Marinčić Stipe

2

 

Galić Filip

0 : 1

 

Barbarić Josip

3

 

Mihaljević Dobroslav

0 : 1

 

Beljo Ferdinando

4

 

Galić Anja

1 : 0

 

Dugandžić Laura

3  kolo  20.04.2013 u 18:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.1

2

OŠ fra DIDAKA BUNTIĆA, Čitluk

0,0 - 4,0

4

PRVA OŠ ŠIROKI BRIJEG, Široki Brijeg

1

 

Marinčić Stipe

0 : 1

 

Ljubić Ilija

2

 

Barbarić Josip

0 : 1

 

Sesar Hrvoje

3

 

Beljo Ferdinando

0 : 1

 

Ljubić Marko

4

 

Dugandžić Laura

0 : 1

 

Soldo Helena

3.2

3

OŠ MARKA MARULIĆA, Prozor-Rama

2,0 - 2,0

1

OŠ KUPRES, Kupres

1

 

Marušić Petar

0 : 1

 

Mioč Vilim

2

 

Drežnjak Vjekoslav

0 : 1

 

Kuna Bruno

3

 

Marić Sara

1 : 0

 

Sučić Ivan

4

 

Palinić Ena

1 : 0

 

Galić Anja

 

Direktor natjecanja je  Nikola Lukač, a pomoćnik Blago Vukoja.

Sudačke poslove obavljali su: DA Ilija Baketarić, DA Petrović Ivo i DA Stanko Čurćić.

 

 

Predsjednik ŠS Herceg-Bosne

Željko Bogut