Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 42 

Sponzori

    
first
  
last
 
 
start
stop
first
  
last
 
 
start
stop

Završen Festival šaha Herceg-Bosne

Ispis PDF

U organizaciji Šahovskog saveza Herceg-Bosne u hotelu „Zenit“ u Neumu 28. i 29. travnja 2012. godine odigran je 17. KUP natjecanje za seniore, 10. KUP natjecanje za žene i 15. natjecanje ekipa Osnovnih škola.

Pogledajte galeriju

PARTIJE

Festival šaha Herceg-Bosne je otvorio i zatvorio predsjednik Šahovskog saveza Herceg-Bosne i dopredsjednik Šahovske unije Bosne i Hercegovine gosp. Željko Bogut, koji je pobjednicima uručio pobjednički pokal, a po tri prvoplasirane ekipe dobile su diplomu.

ŠK "Vitez" pobjednik 17. KUP natjecanja za seniore

Nastupilo je 7 klubova koji su odigrali po Švicarskom sustavu u 5 kola s tempom igre 1 sat po igraču uz primjenu pravila FIDE.

ŠK "Rama" pobjednik 10. KUP natjecanja za žene

Nastupilo je 2 ekipe, koje su odigrali po Bergerovom sustavu u 2 kola, s tempom igre 1 sat po igraču uz primjenu pravila FIDE.

Druga osnovna „Široki Brijeg“ pobjednik 15. natjecanja ekipa Osnovnih škola

Nastupilo je 5 Osnovnih škola, koje su odigrali po Bergerovom sustavu u 5 kola, s tempom igre 30 minuta po igraču uz primjenu pravila FIDE.

Konačan poredak seniora

Mjesto

Ekipa

Gam.

+

=

-

Bod.

MB

1

ŠK "VITEZ" Vitez

5

2

3

0

13,5

7

2

ŠK "ŠIROKI BRIJEG 2" Široki Brijeg

5

3

1

1

11,5

7

3

ŠK "RAMA" Prozor Rama

5

2

1

2

11,5

5

4

ŠK "NOVI TRAVNIK" Novi Travnik

5

2

2

1

11,0

6

5

ŠK "JAJCE" Jajce

5

3

1

1

10,5

7

6

ŠK "BUSOVAČA" Busovača

5

3

0

2

10,0

6

7

ŠK"SLOGA" Uskoplje

5

1

0

4

4,5

2

1  kolo  28.04.2012 u 16:30

1.1

1

ŠK "Široki Brijeg 2" Š. Brijeg

1,5 - 2,5

4

ŠK "Busovača" Busovača

1

IM

Bogut, Željko

2330

0,5 : 0,5

 

Barišić, Predrag

2035

2

WFM

Dimitrijević, Aleksandra

2287

1 : 0

 

Vujica, Marinko

2069

3

 

Mikulić, Mladen

1926

0 : 1

 

Čeko, Marko

1725

4

 

Bošnjak, Domagoj

1824

0 : 1

 

Vujica, Branislav

1822

1.2

5

ŠK "Novi Travnik" N. Travnik

2,0 - 2,0

2

ŠK "Vitez" Vitez

1

 

Lozančić, Stipo

1932

0 : 1

 

Marjanović, Dejan

1972

2

 

Stipić, Ivan

1826

1 : 0

 

Mišković, Dragan

2084

3

 

Martinović, Križan

1616

1 : 0

 

Mišković, Ivica

2127

4

 

Radeljić-Jakić, Zdravko

1642

0 : 1

 

Marjanović, Denis

1901

1.3

3

ŠK "Jajce" Jajce

2,5 - 1,5

6

ŠK "Rama" Prozor Rama

1

FM

Matović, Petar

2248

1 : 0

 

Čurčić, Stanko

1635

2

 

Vojinović, Ivica

2076

1 : 0

 

Zelenika, Žarko

1600

3

 

Štrkalj, Stipan

1879

0 : 1

 

Kuraja, Mijo

1840

4

 

Brizić, Ivan

1652

0,5 : 0,5

 

Kuraja, Branko

1680

2  kolo  28.04.2012 u 19:30

2.1

4

ŠK "Busovača" Busovača

3,5 - 0,5

7

ŠK"Sloga" Uskoplje

1

 

Barišić, Predrag

2035

1 : 0

 

Debeljak, Željko

1600

2

 

Vujica, Marinko

2069

0,5 : 0,5

 

Batinić, Zdravko(Anto)

1646

3

 

Čeko, Marko

1725

1 : 0

 

Radić, Radojko

1600

4

 

Vujica, Branislav

1822

1 : 0

 

Sičaja, Ferdo

1722

2.2

2

ŠK "Vitez" Vitez

4,0 - 0,0

3

ŠK "Jajce" Jajce

1

 

Marjanović, Dejan

1972

1 : 0

FM

Matović, Petar

2248

2

 

Mišković, Dragan

2084

1 : 0

 

Vojinović, Ivica

2076

3

 

Mišković, Ivica

2127

1 : 0

 

Štrkalj, Stipan

1879

4

 

Marjanović, Denis

1901

1 : 0

 

Brizić, Ivan

1652

2.3

6

ŠK "Rama" Prozor Rama

1,0 - 3,0

5

ŠK "Novi Travnik" N. Travnik

1

 

Zelenika, Žarko

1600

0 : 1

 

Lozančić, Stipo

1932

2

 

Kuraja, Mijo

1840

0 : 1

 

Stipić, Ivan

1826

3

 

Kuraja, Branko

1680

1 : 0

 

Martinović, Križan

1616

4

 

Marić, Sanja

1641

0 : 1

 

Radeljić, Zdravko

1642

3  kolo  29.04.2012 u 09:00

3.1

4

ŠK "Busovača" Busovača

0,5 - 3,5

2

ŠK "Vitez" Vitez

1

 

Barišić, Predrag

2035

0 : 1

 

Marjanović, Dejan

1972

2

 

Vujica, Marinko

2069

0,5 : 0,5

 

Mišković, Dragan

2084

3

 

Čeko, Marko

1725

0 : 1

 

Mišković, Ivica

2127

4

 

Vujica, Branislav

1822

0 : 1

 

Marjanović, Denis

1901

3.2

5

ŠK "Novi Travnik" N.Travnik

1,5 - 2,5

1

ŠK "Široki Brijeg 2" Š. Brijeg

1

 

Lozančić, Stipo

1932

0 : 1

IM

Bogut, Željko

2330

2

 

Stipić, Ivan

1826

0 : 1

WFM

Dimitrijević, Aleksandra

2287

3

 

Martinović, Križan

1616

1 : 0

 

Mikulić, Mladen

1926

4

 

Radeljić-Jakić, Zdravko

1642

0,5 : 0,5

 

Bošnjak, Domagoj

1824

3.3

7

ŠK"Sloga" Uskoplje

0,0 - 4,0

6

ŠK "Rama" Prozor Rama

1

 

Debeljak, Željko

1600

0 : 1

 

Čurčić, Stanko

1635

2

 

Batinić, Zdravko(Anto)

1646

0 : 1

 

Zelenika, Žarko

1600

3

 

Radić, Radojko

1600

0 : 1

 

Kuraja, Mijo

1840

4

 

Sičaja, Ferdo

1722

0 : 1

 

Kuraja, Branko

1680

4  kolo  29.04.2012 u 11:15






4.1

2

ŠK "Vitez" Vitez

2,0 - 2,0

1

ŠK "Široki Brijeg 2" Š. Brijeg

1

 

Marjanović, Dejan

1972

0 : 1

IM

Bogut, Željko

2330

2

 

Mišković, Dragan

2084

0 : 1

WFM

Dimitrijević, Aleksandra

2287

3

 

Mišković, Ivica

2127

1 : 0

 

Mikulić, Mladen

1926

4

 

Marjanović, Denis

1901

1 : 0

 

Vukoja, Blago

1831

4.2

6

ŠK "Rama" Prozor Rama

3,0 - 1,0

4

ŠK "Busovača" Busovača

1

 

Čurčić, Stanko

1635

1 : 0

 

Barišić, Predrag

2035

2

 

Zelenika, Žarko

1600

0 : 1

 

Vujica, Marinko

2069

3

 

Kuraja, Mijo

1840

1 : 0

 

Čeko, Marko

1725

4

 

Kuraja, Branko

1680

1 : 0

 

Vujica, Branislav

1822

4.3

3

ŠK "Jajce" Jajce

3,5 - 0,5

7

ŠK"Sloga" Uskoplje

1

FM

Matović, Petar

2248

1 : 0

 

Debeljak, Željko

1600

2

 

Vojinović, Ivica

2076

1 : 0

 

Batinić, Zdravko(Anto)

1646

3

 

Štrkalj, Stipan

1879

0,5 : 0,5

 

Radić, Radojko

1600

4

 

Brizić, Ivan

1652

1 : 0

 

Sičaja, Ferdo

1722











5  kolo  29.04.2012 u 13:30






5.1

6

ŠK "Rama" Prozor Rama

2,0 - 2,0

2

ŠK "Vitez" Vitez

1

 

Čurčić, Stanko

1635

0,5 : 0,5

 

Marjanović, Dejan

1972

2

 

Zelenika, Žarko

1600

0,5 : 0,5

 

Mišković, Dragan

2084

3

 

Kuraja, Mijo

1840

0,5 : 0,5

 

Mišković, Ivica

2127

4

 

Kuraja, Branko

1680

0,5 : 0,5

 

Marjanović, Denis

1901

5.2

3

ŠK "Jajce" Jajce

2,0 - 2,0

5

ŠK "Novi Travnik" N. Travnik

1

FM

Matović, Petar

2248

0,5 : 0,5

 

Lozančić, Stipo

1932

2

 

Vojinović, Ivica

2076

0,5 : 0,5

 

Stipić, Ivan

1826

3

 

Štrkalj, Stipan

1879

0,5 : 0,5

 

Martinović, Križan

1616

4

 

Brizić, Ivan

1652

0,5 : 0,5

 

Radeljić-Jakić, Zdravko

1642

5.3

1

ŠK "Široki Brijeg 2" Š. Brijeg

3,0 - 1,0

7

ŠK"Sloga" Uskoplje

1

IM

Bogut, Željko

2330

1 : 0

 

Debeljak, Željko

1600

2

WFM

Dimitrijević, Aleksandra

2287

1 : 0

 

Batinić, Zdravko(Anto)

1646

3

 

Mikulić, Mladen

1926

1 : 0

 

Radić, Radojko

1600

4

 

Vukoja, Blago

1831

0 : 1

 

Sičaja, Ferdo

1722











 

Konačan poredak žena

Mjesto

Ekipa

Gam.

+

=

-

Bod.

MB

1

ŠK „Rama“ Prozor-Rama

2

2

0

0

3,5

4

2

ŠK „Široki Brijeg“ Široki Brijeg

2

0

0

2

0,5

0

1  kolo  29.04.2012 u 12:00

1

ŠK "Rama“ Prozor-Rama

2 - 0

2

ŠK "Široki Brijeg“ Široki Brijeg


Marić, Sanja

1641

1 : 0

 

Bošnjak, Marijana

1734


Marić, Sara

1660

1 : 0

 

Bogut, Maja

1600

2  kolo  29.04.2012 u 13:10

2

ŠK "Široki Brijeg 2" Široki Brijeg

0,5 - 1,5

1

ŠK "Rama“ Prozor-Rama


Bošnjak, Marijana

1734

0,5 : 0,5

 

Marić, Sanja

1641


Bogut, Maja

1600

0 : 1

 

Marić, Sara

1660

 

Konačan poredak Osnovnih škola

Mjesto

Ekipa

Gam.

+

=

-

Bod.

MB

1

"DRUGA OSNOVNA" Široki Brijeg

4

3

1

0

12,5

7

2

OŠ "MARKA MARULIĆA" Prozor

4

2

2

0

12,0

6

3

OŠ "ČERIN" Čitluk

4

2

1

1

8,5

5

4

OŠ "DUŽICE 2" Široki Brijeg

4

1

0

3

2,0

2

5

OŠ "DUŽICE 1" Široki Brijeg

4

0

0

4

2,0

0

1  kolo  29.04.2012 u 09:00

1.1

2

OŠ "Dužice 1" Široki Brijeg

0,0 - 4,0

5

OŠ "Marka Marulića" Prozor

1

 

Luetić, Ivan

0 : 1

 

Kuraja, Antonijo

2

 

Kvesić, Matej

0 : 1

 

Drežnjak, Vjekoslav

3

 

Brkić, Mario

0 : 1

 

Čurčić, Ivona

4

 

-

- : +

 

Biloš, Julia

1.2

3

OŠ "Čerin" Čitluk

3,0 - 0,0

4

OŠ "Dužice 2" Široki Brijeg

1

 

Pehar, Josip

1 : 0

 

Luetić, Mario

2

 

Pehar, Ante

1 : 0

 

Kvesić, Slavko

3

 

Pehar, Stjepan

1 : 0

 

Anton, Sopta

4

 

-

 

 

-

2  kolo  29.04.2012 u 10:00

2.1

5

OŠ "Marka Marulića" Prozor

2,0 - 2,0

3

OŠ "Čerin" Čitluk

1

 

Kuraja, Antonijo

1 : 0

 

Pehar, Josip

2

 

Drežnjak, Vjekoslav

0 : 1

 

Pehar, Ante

3

 

Čurčić, Ivona

0 : 1

 

Pehar, Stjepan

4

 

Biloš, Julia

+ : -

 

-

2.2

1

"Druga Osnovna" Široki Brijeg

3,0 - 1,0

2

OŠ "Dužice 1" Široki Brijeg

1

 

Bošnjak, Domagoj

- : +

 

Luetić, Ivan

2

 

Sesar, Hrvoje

1 : 0

 

Kvesić, Matej

3

 

Ćavar, Zvonimir

1 : 0

 

Brkić, Mario

4

 

Bogut, Paula

+ : -

 

-

3  kolo  29.04.2012 u 11:00

3.1

3

OŠ "Čerin" Čitluk

0,5 - 3,5

1

"Druga Osnovna" Široki Brijeg

1

 

Pehar, Josip

0 : 1

 

Bošnjak, Domagoj

2

 

Pehar, Ante

0 : 1

 

Sesar, Hrvoje

3

 

Pehar, Stjepan

0,5 : 0,5

 

Ćavar, Zvonimir

4

 

-

- : +

 

Bogut, Paula

3.2

4

OŠ "Dužice 2" Široki Brijeg

0,0 - 4,0

5

OŠ "Marka Marulića" Prozor

1

 

Luetić, Mario

0 : 1

 

Kuraja, Antonijo

2

 

Kvesić, Slavko

0 : 1

 

Drežnjak, Vjekoslav

3

 

Anton, Sopta

0 : 1

 

Čurčić, Ivona

4

 

-

- : +

 

Biloš, Julia

4  kolo  29.04.2012 u 12:00

4.1

1

"Druga Osnovna" Široki Brijeg

4,0 - 0,0

4

OŠ "Dužice 2" Široki Brijeg

1

 

Bošnjak, Domagoj

1 : 0

 

Luetić, Mario

2

 

Sesar, Hrvoje

1 : 0

 

Kvesić, Slavko

3

 

Ćavar, Zvonimir

1 : 0

 

Anton, Sopta

4

 

Bogut, Paula

+ : -

 

-

4.2

2

OŠ "Dužice 1" Široki Brijeg

0,0 - 3,0

3

OŠ "Čerin" Čitluk

1

 

Luetić, Ivan

0 : 1

 

Pehar, Josip

2

 

Kvesić, Matej

0 : 1

 

Pehar, Ante

3

 

Brkić, Mario

0 : 1

 

Pehar, Stjepan

4

 

-

 

 

-

5  kolo  29.04.2012 u 13:00

5.1

4

OŠ "Dužice 2" Široki Brijeg

2,0 - 1,0

2

OŠ "Dužice 1" Široki Brijeg

1

 

Luetić, Mario

0 : 1

 

Luetić, Ivan

2

 

Kvesić, Slavko

1 : 0

 

Kvesić, Matej

3

 

Anton, Sopta

1 : 0

 

Brkić, Mario

4

 

-

 

 

-

5.2

5

OŠ "Marka Marulića" Prozor

2,0 - 2,0

1

"Druga Osnovna" Široki Brijeg

1

 

Kuraja, Antonijo

0 : 1

 

Bošnjak, Domagoj

2

 

Drežnjak, Vjekoslav

1 : 0

 

Sesar, Hrvoje

3

 

Čurčić, Ivona

0 : 1

 

Ćavar, Zvonimir

4

 

Biloš, Julia

1 : 0

 

Bogut, Paula


 

Sudačke poslove obavljali su: Miro Marjanović FA, Tihomir Marić ŽA i Saša Miličević ŽA.

Direktor natjecanja je  Nikola Lukač, IA.

 

Predsjednik ŠS Herceg-Bosne

Željko Bogut