Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 20 

Sponzori

    
first
  
last
 
 
start
stop
first
  
last
 
 
start
stop

ŠK "Široki Brijeg" pobjednik 16. KUP natjecanja za seniore

Ispis PDF

U organizaciji Šahovskog saveza Herceg-Bosne u hotelu Zenit u Neumu 29. i 30. travnja 2011.godine odigran je 16. KUP natjecanje za seniore.

 

Nastupilo je 5 klubova koji su odigrali po Bergerovom sustavu u 5 kola s tempom igre 1 sat po igraču uz primjenu pravila FIDE.Natjecanje je otvorio i zatvorio predsjednik Šahovskog saveza Herceg-Bosne i dopredsjednik Šahovske unije Željko Bogut, koji je pobjednicima KUP-a ekipi Širokog Brijega uručio pobjednički pokal. Ostalim sudionicima natjecanja uručene su diplome sukladno poretku na tabeli, a to izgleda ovako:

Konačan poredak
Mjesto Ekipa Gam. + = - Bod. MB
1 ŠK Široki Brijeg, Široki Brijeg 4 4 0 0 13,5 12
2 ŠK Vitez, Vitez 4 3 0 1 12,5 9
3 HŠK Grude, Grude 4 1 1 2 5,5 4
4 ŠK Jajce, Jajce 4 0 2 2 5,0 2
5 ŠK Rama, Prozor-Rama 4 0 1 3 3,5 1
Rezultati 1.kola 29.04.2011 u 16,00
1.1 2 ŠK Vitez, Vitez NRtg IRtg 3,5 - 0,5 5 ŠK Jajce, Jajce NRtg IRtg
1 II Marjanović, Dejan 1933 2116 = : = MK Marčeta, Ivan 2023
2 I Mišković, Dragan 2075 2142 1 : 0 II Martinović, Lovro 1886
3 MK Mišković, Ivica 2137 2200 1 : 0 II Štrkalj, Stipo 1879
4 MK Marjanović, Miro 2043 1 : 0 VK Brizić, Ivan 1639
1.2 3 ŠK Rama, Prozor-Rama

0,5 - 3,5 4 ŠK Široki Brijeg, Š. Brijeg

1 IM Arapović, Vitomir 2335 2388 = : = IM Bogut, Željko 2332 2440
2 IV Ćurčić, Stanko 1653 0 : 1 IM Galić, Ivan 2148 2349
3 IV Marić, Tihomir 1713 0 : 1 WFM Dimitrijević, Aleksandra 2282 2263
4 III Bešker, Miško 1671 0 : 1 II Kutle, Silvije 1863









Rezultati 2.kola 29.04.2011 u 20,00
2.1 5 ŠK Jajce, Jajce NRtg IRtg 2,0 - 2,0 3 ŠK Rama, Prozor-Rama NRtg IRtg
1 MK Marčeta, Ivan 2023 0 : 1 IM Arapović, Vitomir 2335 2388
2 II Martinović, Lovro 1886 1 : 0 IV Ćurčić, Stanko 1653
3 II Štrkalj, Stipo 1879 1 : 0 IV Marić, Tihomir 1713
4 VK Brizić, Ivan 1639 0 : 1 III Bešker, Miško 1671
2.2 1 HŠK Grude, Grude

0,0 - 4,0 2 ŠK Vitez, Vitez

1 II Jelčić, Marko 1974 2126 0 : 1 II Marjanović, Dejan 1933 2116
2 II Zorić, Tomislav 1835 0 : 1 I Mišković, Dragan 2075 2142
3 VK Penava, Jerko 1692 0 : 1 MK Mišković, Ivica 2137 2200
4 II Šoše, Želimir 1679 0 : 1 MK Marjanović, Miro 2043










Rezultati 3.kola 30.04.2011 u 09,00
3.1 3 ŠK Rama, Prozor-Rama NRtg IRtg 0,5 - 3,5 1 HŠK Grude, Grude NRtg IRtg
IM Arapović, Vitomir 2335 2388 = : = II Jelčić, Marko 1974 2126
IV Ćurčić, Stanko 1653 0 : 1 II Zorić, Tomislav 1835
IV Marić, Tihomir 1713 0 : 1 VK Penava, Jerko 1692
III Bešker, Miško 1671 0 : 1 II Šoše, Želimir 1679
3.2 4 ŠK Široki Brijeg, Š. Brijeg

3,5 - 0,5 5 ŠK Jajce, Jajce

IM Bogut, Željko 2332 2440 1 : 0 MK Marčeta, Ivan 2023
IM Galić, Ivan 2148 2349 = : = II Martinović, Lovro 1886
WFM Dimitrijević, Aleksandra 2282 2263 1 : 0 II Štrkalj, Stipo 1879
II Kutle, Silvije 1863 1 : 0 VK Brizić, Ivan 1639









Rezultati 4.kola 30.04.2011 u 11,00
4.1 1 HŠK Grude, Grude NRtg IRtg 0,0 - 4,0 4 ŠK Široki Brijeg, Š. Brijeg NRtg IRtg
II Jelčić, Marko 1974 2126 0 : 1 IM Bogut, Željko 2332 2440
II Zorić, Tomislav 1835 0 : 1 IM Galić, Ivan 2148 2349
VK Penava, Jerko 1692 0 : 1 WFM Dimitrijević, Aleksandra 2282 2263
II Šoše, Želimir 1679 0 : 1 II Kutle, Silvije 1863
4.2 2 ŠK Vitez, Vitez

3,5 - 0,5 3 ŠK Rama, Prozor-Rama

II Marjanović, Dejan 1933 2116 = : = IM Arapović, Vitomir 2335 2388
I Mišković, Dragan 2075 2142 1 : 0 IV Ćurčić, Stanko 1653
MK Mišković, Ivica 2137 2200 1 : 0 IV Marić, Tihomir 1713
MK Marjanović, Miro 2043 1 : 0 III Bešker, Miško 1671










Rezultati 5.kola 30.04.2011 u 13,00
5.1 4 ŠK Široki Brijeg, Š. Brijeg NRtg IRtg 2,5 - 1,5 2 ŠK Vitez, Vitez NRtg IRtg
IM Bogut, Željko 2332 2440 0 : 1 II Marjanović, Dejan 1933 2116
IM Galić, Ivan 2148 2349 1 : 0 I Mišković, Dragan 2075 2142
WFM Dimitrijević, Aleksandra 2282 2263 1 : 0 MK Mišković, Ivica 2137 2200
II Kutle, Silvije 1863 = : = MK Marjanović, Miro 2043
5.2 5 ŠK Jajce, Jajce

2,0 - 2,0 1 HŠK Grude, Grude

MK Marčeta, Ivan 2023 = : = II Jelčić, Marko 1974 2126
II Martinović, Lovro 1886 0 : 1 II Zorić, Tomislav 1835
II Štrkalj, Stipo 1879 1 : 0 VK Penava, Jerko 1692
VK Brizić, Ivan 1639 = : = II Šoše, Želimir 1679

Sudačke poslove obavljali su: FA Ivan Grgić i DA Ilija Baketarić.

 

Predsjednik ŠS Herceg-Bosne

Željko Bogut

Pogledajte galeriju