Tko je Online

Trenutno aktivnih Gostiju: 15 

Sponzori

    
first
  
last
 
 
start
stop
first
  
last
 
 
start
stop

10. kadetsko i 13. juniorsko prvenstvo ŠS H-B

Ispis PDF

Deseto kadetsko i trinaesto juniorsko prvenstvo Šahovskog saveza Herceg-Bosne odigrano je u Hotelu Zenit u Neumu od 19. do 21. kolovoza 2010. godine.

Na prvenstvu je nastupilo 18 kadetkinja, 39 kadeta, 1 juniorka i 4 juniora. Igrao se Bergerov sustav u 5 kola.Tempo igre bio je 30 minuta po igraču, odnosno 1 sat za cijelu partiju. Igralo se po dobnim grupa, a plasman je slijedeći:

 

 

Kadetkinje:

do 7 godina

1.  Nerja Softić,  ŠK Kiseljak

do 9 godina

  1. Josipa Bošnjak, ŠK Kiseljak
  2. Amina Tutić, ŠK Kiseljak
  3. Milena Bertović, ŠK Kiseljak

do 11 godina

  1. Sara Marić, HŠK Rama
  2. Anđela Mišković, ŠK Vitez
  3. Matea Arapović, HŠK Rama

do 13 godina

  1. Sanja Marić, HŠK Rama
  2. Josipa Mikulić, ŠK Široki Brijeg

do 15 godina

  1. Silvija Stanišić, ŠK Kiseljak
  2. Ana Kuraja, HŠK Rama
  3. Maja Bogut, ŠK Široki Brijeg

do 17 godina

  1. Emilija Zdilar, ŠK Kiseljak
  2. Marica Dasović, ŠK Kiseljak

do 19 godina

  1. Marijana Bošnjak, ŠK Široki Brijeg

 

Kadeti:

do 7 godina

  1. Husein Softić, ŠK Kiseljak
  2. Dominik Sabljić, ŠK Široki Brijeg

do 9 godina

  1. Ilija Ljubić, ŠK Široki Brijeg
  2. Marin Marić, ŠK Široki Brijeg
  3. Vedran Marić, ŠK Široki Brijeg

do 11 godine

  1. Antonio Kuraja, HŠK Rama
  2. Kristijan Željko, ŠK Široki Brijeg
  3. Vjekoslav Drežnjak, HŠK Rama

do 13 godina

  1. Domagoj Bošnjak, ŠK Široki Brijeg
  2. Ivan Matijević, ŠK Široki Brijeg
  3. David Lovrić, ŠK Široki Brijeg

do 15 godina

  1. Dejan Marjanović, ŠK Vitez
  2. Dario Sesar, ŠK Široki Brijeg
  3. Ante Šaravanja, ŠK Široki Brijeg

do 17 godina

  1. Jure Matijević, ŠK Široki Brijeg
  2. Matej Markičević, ŠK Kiseljak
  3. Petar Bogut, ŠK Široki Brijeg

do 19 godina

  1. David Galić, ŠK Široki Brijeg
  2. Danijel Babalj, ŠK Kiseljak
  3. Davor Bilić, ŠK Kiseljak

 

Natjecanje je otvorio Željko Bogut predsjednik Šahovskog saveza Herceg-Bosne i dopredsjednik Šahovske unije Bosne i Hercegovine, koji je na svečanom zatvaranju uručio nagrade pobjednicima te izrazio veliko zadovoljstvo odzivom mladih šahista na ovo natjecanje i pozvao ih da slijedeće godine dođu u još većem broju.

Direktor natjecanja je bio Nikola Lukač, a sudačke poslove obavljali su: Ilija Baketarić,  Željko Adžaga, Mirjana Barbić i Ljubomir Bojanić.

 

Predsjednik ŠS H-B

Željko Bogut

 

Pogledajte galeriju